Sõidame Tallinna piires kiiresti kohale ja laeme Teie autoaku täis

Autoaku saab alati tühjaks kõige ebasobivamal hetkel. Just siis, kui kiirustate tööle või muid tähtsaid asju ajama ja just siis keeldub auto käivitumast. Mida teha? Tellige autoaku laadimise teenus ja me jõuame Teie juurde poole tunni jooksul! Terves Tallinnas – 24/7, puhkepäevadeta, pausideta ja pühadeta. 

Autoaku avariiviisiline laadimine 

  • Lihtsalt helistage meile ja teatage aadress, kuhu tulla. Öelge, kas autole on vaba juurdepääs või on auto kitsas ruumis. Meister jõuab kohale poole tunni jooksul! Autoaku laadimise saab tellida ka kindlaks ajaks.
  • Meie spetsialist ühendab külmakindlad vasest käivitusjuhtmed alati õigesti – plussi plussiga ja miinuse miinusega.a.
  • 15-20 minuti pärast on auto akulaetud ja Te võite sõita kuhu süda lustib!

Autoaku laadimine 100 protsendini 

Kui tahate autoakut taastada, võime aidata selle asjatundliku ja õige laadimisega 100 protsendini. Kutsuge lihtsalt meister! Meie spetsialist tuleb kohale, võtab aku kaasa, me teostame operatsioonid selle mahu taastamiseks 100 protsendini, laeme aku täis, toome Teile tagasi ja paigaldame autole.

4 põhjust tellida aku laadimine meilt

  1. Jõuame kliendi juurde poole tunni jooksul pärast telefonikõnet.
  2. Kasutame professionaalseid laadimisseadmeid ja kvaliteetset elektrolüüti. 
  3. Peame rangelt kinni aku laadimise tehnoloogiast, et vältida lühist ja auto kahjustamist.
  4. Laeme igat tüüpi ja kõigi tootjate toodetud akusid.
Auto aku laadiine

Miks ei maksa üritada akut ise laadida?

Aku on elektrokeemia seisukohast keeruline seade, mille laadimisel peab rangelt järgima laadimistehnoloogiat. Seepärast võivad ebapädevad katsed laadida akut põhjustada erinevaid halbu tagajärgi. Näiteks ei pruugi aku töövõimekus õigustada ootusi, akumaht aga võib märkimisväärselt väheneda. 

Lisaks sellele ei ole mõnda akut võimalik parklas või garaažis laadida. Samuti ei ole soovitav hakata nullini tühjenenud aku «vooluvaru» ise taastama või laadida akut, kui välistemperatuur on langenud alla nulli. Neil juhtudel soovitame tellida professionaalse laadimise!