Sõidame Tallinna piires kiiresti kohale ja laeme teie auto aku

Auto aku saab alati tühjaks kõige ebasobivamal hetkel. Just siis, kui kiirustate tööle või muid tähtsaid asju ajama, keeldub auto käivitumast. Mida teha? Tellige auto aku laadimise teenus ja me jõuame teie juurde poole tunni jooksul! Terves Tallinnas – 24/7, puhkepäevadeta, pausideta ja pühadeta. 

Auto aku avariiviisiline laadimine 

  • Lihtsalt helistage meile ja teatage aadress, kuhu tulla. Öelge, kas autole on vaba juurdepääs või on auto kitsas ruumis. Meister jõuab kohale poole tunni jooksul! Auto aku laadimise saab tellida ka kindlaks ajaks.
  • Meie spetsialist ühendab külmakindlad vasest käivitusjuhtmed alati õigesti – pluss plussi ja miinus miinusega.
  • 15-20 minuti pärast on auto aku laetud ja te võite sõita kuhu süda lustib!

Auto aku laadimine 100 protsendini 

Kui tahate auto aku taastada, võime aidata selle asjatundliku ja õige laadimisega 100 protsendini. Kutsuge lihtsalt meister! Meie spetsialist tuleb kohale, võtab aku kaasa, me viime läbi operatsioonid selle mahu taastamiseks 100 protsendini, laeme aku täis, toome tagasi ja paigaldame autole.

4 põhjust tellida aku laadimine meilt

  1. Jõuame kliendi juurde poole tunni jooksul pärast telefonikõnet.
  2. Kasutame professionaalseid laadimisseadmeid ja kvaliteetset elektrolüüti. 
  3. Peame rangelt kinni aku laadimise tehnoloogiast, et vältida lühist ja auto kahjustamist.
  4. Laadime igat tüüpi ja kõigi tootjate toodetud akusid.
Auto aku laadiine

Miks ei maksa üritada akut ise laadida

Aku on elektrokeemia seisukohast keeruline seade, mille laadimisel peab rangelt järgima laadimistehnoloogiat. Seepärast võivad ebapädevad katsed akut laadida põhjustada erinevaid halbu tagajärgi. Näiteks ei pruugi aku töö ootusi õigustada, aku maht aga võib märkimisväärselt väheneda. 

Lisaks sellele ei ole mõnda akut võimalik parklas või garaažis laadida. Samuti ei ole soovitav hakata nullini tühjenenud aku «vooluvaru» ise taastama või akut laadida, kui välistemperatuur on langenud alla nulli. Neil juhtudel soovitame tellida professionaalse laadimise!