Auto avamine Tallinnas. Kiiresti, 30 minutiga

Kas autolukud kiilusid kinni või kaotasite võtmed? Millist abi Te auto avamisel ka ei vajaks, meie spetsialistid on valmis seda osutama! Meister tuleb Tallinnas kohale 30 minuti jooksul – töötame ööpäevaringselt pühade ja puhkepäevadeta. Tegeleme autode erakorralise avamisega juba üle 5 aasta, töötame korrektselt ega vigasta autokeret.

Kuidas me avame autosid?

  1. Vastame Teie telefonikõnele ja saadame kohe spetsialisti Teie aadressil teele. Meister sõidab välja poole tunni jooksul.
  2. Kasutame autolukkude avamiseks tänapäevast ja professionaalset tööriista. Tänu sellele ei mulju ega kriimusta me autokeret. Avamisele kulub 5-15 minutit.
  3. Auto elektroonika jääb pärast lukkude erakorralist avamist terveks ja töötab nagu varem.
  4. Te pääsete autosse kiiresti ja autokere ei saa kahjustatud. 

5 põhjust tellida auto avamine meilt

  1. Töötame kõigi automarkide lukkude ning igat tüüpi signalisatsiooni ja lukustusseadmetega tootjast sõltumata.
  2. Sõidame välja võimalikult kiiresti.
  3. Meie autolukkude erakorralise avamise spetsialistid töötavad korralikult ega vigasta autokeret.
  4. Kasutame kõige tänapäevasemaid seadmeid ja spetsialistid on vähemalt 5-aastase töökogemusega. 
  5. Töötame ööpäevaringselt puhkepäevade ja pühadeta. 

Kas auto uksi saab ka ise avada? 

Põhimõtteliselt saab autouksi ka ise avada, kuid sellise isetegevuse tagajärjed on tõsised ja käivad korralikult tasku pihta. Autoukse iseseisva avamise katse korral saab vigastada autokere – see kattub kriimustuste ja mõlkidega ning on ka oht lõhkuda küljeklaas. Samuti ei maksa autosalongi tungida pakiruumi kaudu – see võib olla tõsine terviserisk. 

Kõige eeltoodu pärast kutsuge parem meister! Autode avamise spetsialist saabub kohale poole tunni jooksul, avab luku kiiresti ega  vigasta seejuures autokeret

Uued tooted ukselukkude turul

Miks auto uksed üldse blokeeruvad?

Üks kõige levinumaid uste blokeerumise põhjusi on elektrilühis, mis võib põhjustada tõsisemaidki tagajärgi, s.h põlengu. Seepärast on soovitav pöörduda abi saamiseks otsekohe spetsialisti poole.

Üks kõige levinumaid uste blokeerumise põhjusi on elektrilühis, mis võib põhjustada tõsisemaidki tagajärgi, s.h põlengu. Seepärast on soovitav pöörduda abi saamiseks otsekohe spetsialisti poole.

Lisaks sellele kipuvad autovõtmed ka tihti ära kaduma ning alati ei saa kindel olla, et need on lihtsalt kadunud, mitte neid polnud keegi soetanud enda kuritegelike eesmärkide kasuks. Samuti pole harvad juhused, et auto uksed lukustuvad, võti aga jääb salongi. Ka neil puhkudel on soovitav kutsuda võimalikult kiiresti kohale autolukkude avamise spetsialist.