Auto avamine Tallinnas. Kiiresti, 30 minutiga

Kas auto lukud kiilusid kinni või kaotasite võtmed? Millist abi te auto avamisel ka ei vajaks, meie spetsialistid on valmis seda osutama! Meister tuleb Tallinnas kohale 30 minuti jooksul – töötame ööpäevaringselt pühade ja puhkepäevadeta. Tegeleme autode erakorralise avamisega juba üle 5 aasta, töötame korrektselt ega vigasta auto keret.

Kuidas me autosid avame

  1. Vastame teie telefonikõnele ja saadame kohe spetsialisti teie aadressil teele. Meister sõidab välja poole tunni jooksul.
  2. Kasutame auto lukkude avamiseks tänapäevast ja professionaalset tööriista. Tänu sellele ei mulju ega kriimusta me auto keret. Avamisele kulub 5-15 minutit.
  3. Auto elektroonika jääb pärast lukkude erakorralist avamist terveks ja töötab nagu varem. 
  4. Te pääsete autosse kiiresti ja auto kere ei saa kahjustatud. 

5 põhjust tellida auto avamine meilt

  1. Töötame kõigi automarkide lukkude ning igat tüüpi signalisatsiooni ja lukustusseadmetega sõltumata tootjast.
  2. Sõidame välja võimalikult kiiresti.
  3. Meie autolukkude erakorralise avamise spetsialistid töötavad korralikult ega vigasta auto keret.
  4. Kasutame kõige tänapäevasemaid seadmeid ja spetsialistid on vähemalt 5-aastase töökogemusega. 
  5. Töötame ööpäevaringselt puhkepäevade ja pühadeta. 

Kas auto uksi saab ka ise avada? 

Põhimõtteliselt saab auto uksi ka ise avada, kuid sellise isetegevuse tagajärjed on tõsised ja käivad korralikult tasku pihta. Auto ukse iseseisva avamise katse korral saab vigastada auto kere – see kattub kriimustuste ja mõlkidega ning on ka oht lõhkuda küljeklaas. Samuti ei maksa auto salongi tungida pakiruumi kaudu – see võib olla tõsine terviserisk. 

Kõige eeltoodu pärast kutsuge parem meister! Autode avamise spetsialist saabub kohale poole tunni jooksul, avab luku kiiresti ja ei vigasta seejuures auto keret.

auto avamine

Miks auto uksed üldse blokeeruvad

Üks kõige levinumaid uste blokeerumise põhjusi on elektrilühis, mis võib põhjustada tõsisemaidki tagajärgi, s.h põlengu. Seepärast on soovitav pöörduda abi saamiseks otsekohe spetsialisti poole.

Lisaks sellele kipuvad autovõtmed ka tihti ära kaduma ning alati ei saa kindel olla, et need lihtsalt kadusid, mitte eri pandud pihta auto järgneva ärandasime eesmärgil. Samuti pole harvad juhused, et auto uksed lukustuvad, võti aga jääb salongi. Ka neil puhkudel on soovitav kutsuda võimalikult kiiresti kohale autolukkude avamise spetsialist.

Seepärast on mõistlik salvestada number +000 0000 0000 telefoniraamatusse või lisada meie koduleht järjehoidjasse, et jääda auto avamise vajaduse tekkimise korral enesekindlaks ja rahulikuks. Meie spetsialist sõidab välja poole tunni jooksul! Oleme alati valmis appi tulema.