Lukuabi teenused

Ettenägematute olukordade tekkimisel ei ole aega mõelda. Kõik otsused langetatakse kiiresti ja spontaanselt ja juhivad neid otsuseid reeglina emotsioonid. Et endale mitte lisaprobleeme tekitada, on vajalik, et lukkude avariiavamise teenistuse number oleks teie telefoniraamatus. See on tagatiseks, et mure korteri, maja või auto kinnikiilunud lukuga leiab lahenduse kiiresti ja kvaliteetselt. Täna on hulk ettevõtteid, kelle esindajad saabuvad tellimuse peale kiiresti kohale ning remondivad lukud ja avavad uksed. Ainult et kuidas ikkagi valida ettevõte, mis vastab teie nõudmistele ja kelle töö on alati kõrgeimal tasemel?

Töö algoritm on kõigil lukkude avariiavamise teenistustel üsna ühesugune. Pärast tellimuse saamist saadab ettevõte välja spetsialisti, kes jõuab kohale umbes poole tunni jooksul. Kui on vaja linnast välja sõita, võib minna rohkem aega. Luku avamiseks ja remontimiseks kasutavad spetsialistid spetsiaalseid seadmeid. Need valitakse enne väljasõitu vastavalt lukumudelile. Nii õnnestub vältida ukselehe vigastamist. 

Olenevalt rikke keerukusest võtab remont aega 15-20 minutit, vahel ka rohkem. Kui lukumehhanism on täielikult rivist väljas ja remontida seda enam ei anna, ostab meister uue ja vahetab lisatasu eest. 

Millele ettevõtte valikul tähelepanu pöörata?

On 6 põhitegurit, mis aitavad valida sobiva lukuteenistuse:

  • Tellimuse töötlemise ja meistri väljasõidu kiirus. Ideaalne on 3-5 minutit pärast telefonikõnet.
  • Töögraafik. Professionaalne avariiteenistus töötab ööpäevaringselt ja puhkepäevadeta, kuna lukuprobleemid võivad tekkida igal ajal.
  • Teenuste hind peab olema adekvaatne, s.t, et ettevõtte ei paisuta seda üle ega madalda.
  • Makseviisid. Ettenägematud olukorrad löövad harilikult rööpast välja ja seepärast ei suudeta alati kiiresti välja mõelda, kus asub lähim pangaautomaat, kust sularaha välja võtta. Ettevõte peab vastu võtma mitte ainult sularaha, vaid ka kaardimakseid.
  • Pöörake tähelepanu kommentaaridele, mis peavad olema täiendatud fotodega, mis kinnitavad meistrite professionaalsust. 
  • Töötajate töökogemus. Algajad meistrid ei suuda probleeme kiiresti lahendada, kuna nad ei tunne kõiki lukumudeleid  ja neil puuduvad kogemused. Kõige parem on töötada inimestega, kelle kogemus on 3-5 aastat.
  • Garantiikohustused. Iga endast lugupidav ettevõte annab oma teenustele garantii. Lukkude paigaldamise ja remondi garantii peab olema vähemalt 6 kuud.

Kuidas leida neile nõudmistele vastav ettevõte? See pole nii raske kui esmapilgul tundub. Meie ettevõttes täidetakse kõiki neid punkte. Salvestage meie number +372 1558 telefoniraamatusse, et see oleks vajaduse tekkimisel käepärast. Meie meister saabub kiiresti kohale ja juba 30-40 minutit hiljem pääsete oma koju või autosse.