Lukupood

Kuidas ukselukku valida.

Meie poole pöördutakse iga päev palvega aidata lahendada probleemid lukkudega ja iga kord kerkib teemaks küsimus, milline lukk ikkagi valida. Kuidas valida vastuvõetava hinnaga mudel ja valikuga mitte mööda panna?

Merie oleme valmis teid selles küsimuses aitama! Pärast meie poole pöördumist unustate igaveseks mured välisustega, sest me teeme koostööd ühega Tallinna parimatest lukupoodidest https://lukuabi-pood.ee/. Siin on suur valik lukke ja neile sobivaid korpusi, fonosüsteeme ja lukusteid. Meie spetsialist võtab ukselt enne luku paigaldamist või vahetamist vajalikud mõõdud ja otsustavad, mis tüüpi lukumehhanism teile kõige paremini sobib. Seejärel valivad nad luku partnerpoest ise välja, toovad kohale ja paigaldavad ukse ette. 

Te saate poodi ka ise külastada ja valida endale meelepäraseima ja sobivaima lukumehhanismi. Müüja-konsultandid aitavad teid, et leiaksite kvaliteetse ja aastaid töötava luku, mis vastab just teie vajadustele. E-poest tellides on hind 5% soodsam. Kohaletoomine on tasuta.

Juhime tähelepanu tähtsatele üksikasjadele luku valimisel

  1. Luku vahetamisel tuleb valida analoogne mehhanism, ehk siis eelmisega sama mark ja mudel. See tähendab, et luku asendamise puhul tuleb paigaldada eelmisega 100-protsendiliselt analoogne. 
  2. Kui uksel pole veel lukku, tuleb paigalduskoht enne ostu millimeetri täpsusega ära mõõta. 
  3. Enne luku ostmist soovitame ukse üle vaadata. Lukumehhanism tasub paigaldada vastava kvaliteediga ukselehte. Odavale õhukese lehega uksele ei ole mõtet kallist lukku paigaldada.
  4. Kallis ei tähenda alati head. Lukk tuleb valida mitte ainult hinna, vaid ka kvaliteediparameetrite järgi. Arukaks valikuks on soovitav tootjaid netis uurida ja neid omavahel võrrelda.
  5. Kindlasti tuleb arvesse võtta kasutamise tingimusi – kus ja kui sageli lukku kasutatakse.
Дглг